AGENCJA REKLAMOWA

Agencja reklamowa Białystok, Łomża – reklama w Opakdruk

OPAKDRUK to drukarnia, jak również agencja reklamowa. Zapraszamy Państwa do skorzystania z usług reklamowych naszej agencji reklamowej. W naszej ofercie znajdziecie Państwo:

wizytówki 100zł/1000szt (stali klienci – 4.FREE)
– kalendarze trójdzielne 1100 zł/100szt, 3150zł/500szt
– kalendarze książkowe z grawerowaną okładką
*Dzienne 1230zł/100szt
*Tygodniowe 1050zł/100szt
*Cena jest uzależniona od wielkości graweru
– Długopisy z nadrukiem: plastikowe -78zł/100szt ; metalowe -148zł/100szt
– Szyldy i billboard z (lub bez) wyklejania – wyslij zapytanie

– rollupy 200×95 – 119 zł

– banery reklamowe: 19 zł (express 27)/ m2

– pendrive-y

teczki ofertowe

*500 szt.  – 526 zł

*1000 szt. – 840 zł

 *2000szt.- 1455 zł

Nasza agencja reklamowa oferuje Wam bardziej skuteczną formę reklamy. Aby dowiedzieć się  jak możemy ci pomóc w zdobywaniu nowych klientów – skontaktuj się z nami. Podczas rozmowy otrzymasz propozycję skutecznej reklamę za rozsądne pieniądze. Nasi specjaliści pomogą Ci stworzyć niepowtarzalny projekt wybijający się spośród masy niezauważalnych kolorowych prostokątów.  Pamiętaj że czytelny projekt nie może zawierać wiele informacji, ale takie o których klient będzie chciał dowiedzieć się więcej. Tylko taka reklama pomoże Ci zarabiać więcej.

W naszej agencji reklamowej masz do wyboru pełen zakres usług poligraficznych w postaci: ulotek, wizytówek, plakatów,  banerów, papieru firmowego, teczek, itp. … Jak również zewnętrzną reklamę wielkoformatową: billboardy czy telebimy. Pomogą one w zdobywaniu nowych klientów dla twojej firmy.

Studio graficzne pomoże stworzyć Twoją identyfikację wizualną, tak aby twoje logo, projekty reklamowe, wygląd oraz cechy produktu kojarzyły się z dobrym wyrobem i zadowolonym klientem opowiadającym dla swoich znajomych o Twojej firmie w samych superlatywach. Z naszą pomocą Sprzedasz każdemu wszystko co zechcesz i będziesz lepszy od swojej konkurencji.

U nas możesz wykonać np. swój katalog produktów. Doradzimy jak wykonać go tak, by nie był „przeładowany” ale miły dla oka. Wykonamy dobrej jakości zdjęcia i umieścimy je tak aby katalog był interesujący oraz ciekawy i nie trafi po 1 minucie do kosza.

Doradzimy jak stworzyć np. właściwe opakowanie by ludzie kupujący twój produkt byli z niego zadowoleni i odnosili korzyści z jego stosowania. Skierujemy także Twój produkt do właściwej grupy ludzi.

Możesz także zapoznać się z ofertą gadżetów reklamowych w postaci: smyczy, pendrive-ów, kalendarzy, długopisów – z Twoim nadrukiem, który pobudza emocje. Gadżety takie nie pozwolą zapomnieć o Twojej Firmie.

Wykonanie strony AAOO.pl - strony internetowe - https://www.aaoo.pl