OPAKOWANIA I KARTONY

Opakowanie kartonowe – kartony w Opakdruk Białystok

Jesteś producentem?

Twój towar nie sprzedaje się dobrze?

Produkt nie jest widoczny na półce w sklepie…

Opakowanie nie jest zachęcające?

My Ci powiemy dlaczego

– zaprojektujemy opakowanie, które będzie bardziej rzucało się w oczy

– będzie wyróżniało się spośród pozostałych

– właściwy wygląd oraz  design będzie zachęcał do zakupu


Wykreujemy opakowanie które stworzy produkt bardziej prestiżowym.

Do każdego produktu stosuje się opakowanie i prędzej czy później i tak będziesz musiał zaprojektować opakowanie, które spodoba się dla konsumenta czyli określonej grupy ludzi. Od tego zależy twój sukces. Producent, który lekceważy tak znaczący czynnik jakim jest opakowanie w konsekwencji nie podchodzi poważnie do swojego produktu. A przecież to jest jednym z czynników budujących markę i pozycję Twojej firmy na rynku.

Przykładowa wycena:
Kartonik rozłożony mieszczący się na arkuszu 480mm x 340mm,
czyli złożony: wys-10cm, szer-10 cm, długość-12 cm.
Nakład 10000 szt – 3200 zł netto. – karton jednowarstwowy

Nakład 10000 szt – 9114zł netto – tektura wielowarstwowa – falista


Opakdruk Białystok może pomóc stworzyć opakowanie, które ułatwi klientowi szybkie odnalezienie twojego produktu na półce w sklepie. Dzięki właściwemu projektowi konsument szybko wyczuje co jest w środku i stwierdzi, że jest to właściwy produkt dla niego. Opakowanie takie powinno być w miarę proste z dużą siła przekazu. Często jest popełniany błąd podczas tworzenia takiego opakowania gdzie w wyniku wielu poprawek i „unowocześnień” projekt traci swoją przejrzystość  i staje się ilustracją. Takie działanie powoduje to że projekt staje się nieczytelny i ma małą siłę przekazu.

Warto też wspomnieć, że każdy produkt ma swoje kolory czyniące go zachęcającym do zakupu.

Do takich produktów jak np. soki – stosuje się kolory: czerwone, pomarańczowe, żółte. Z kolei np. kolor niebieski jest niewłaściwym.

Kolejnym przykładem zastosowania właściwych kolorów jest kolor czarny i srebrny często stosowany na opakowaniach biżuterii. Duży kontrast działa zachęcająco, a biała wyściółka w środku obok błyszczącego produktu robi wrażenie wysokiej jakości oraz bardzo prestiżowego. Do takich produktów często dodaje się również torebki prezentowe opatrzone firmowym logo. (kolejny element budujący wizerunek Firmy)

Specjaliści od identyfikacji wizualnej w naszej firmie pomogą Ci stworzyć opakowanie zachęcające do zakupu, właściwie wyprofilowane – żeby stało na półce i się nie przewracało jak plastikowa torebka z solą.

Każdy element powinien mieć swoje miejsce na pudełku. Na górze – logotyp firmy, po środku – pole produktu, smaku, rodzaju, na dole stopka – gramatura. Zawartość, skład, kod kreskowy – na odwrocie.  Projekt w miarę estetyczny i kontrastowy z dużą siłą przekazu

Przedstawione działania są typowe dla tworzenia opakowania. Bardziej zaawansowane formy marketingu do omówienia w naszej drukarni.

Opakowania kartonowe drukujemy na wysokiej jakości tekturze jedno lub wielowarstwowej.
Każde pudełko jest u nas wykrawane na precyzyjnych maszynach z dokładnością wycięcia do 0,5 mm.
Wyceny dla każdego kartonika sporządzamy indywidualnie.

Wykonanie strony AAOO.pl - strony internetowe - https://www.aaoo.pl